Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
3. Sıfır Atık Zirvesi

İklim ve Gençlik temasıylaİstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde 3. Sıfır Atık Zirvesi ve Ödül Töreni düzenlendi.Etkinliğe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın teşrifleri ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Enerji ve ..

Akümülatör Yönetimi Mesleki Eğitim Projesi (AYMEP) Protokolü İmzalandı.

Çevreye ve sanayiye dost elemanlar yetiştirmeyi hedeflediğimiz, meslek lisesi öğrenci arkadaşlarımıza yönelik AYMEP (Akümülatör Yönetimi Mesleki Eğitim Projesi) in ilk ayağı İstanbul için İstanbul Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile İşbirliği Protokolümüzü ..

Aküder ve T.C. Ticaret Bakanlığı İşbirliğiyle Akümülatörler İmalatı ve İthalatı Yapan Firmalara Yönelik Seminer

Aküder ve T.C. Ticaret Bakanlığı işbirliğiyle Akümülatör imalatı ve ithalatı yapan firmalara yönelik,Akümülatörlerde Uygunluk Değerlendirmesi ve PGD, İthalat Denetimleri ve CE İşareti ile Ürün Güvenliği Kapsamında İhracatta Türk Malı İmajının Korunması konulu seminer ..

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim Şube Müdürü Değerli Hocamız Sayın Erol DEMiR ziyareti

Hayatını mesleki eğitime adayan İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim ŞubeMüdürü Sayın Erol Demir Hocamızı ziyaret ettik.Hocamıza misafirperverliği için teşekkürlerimizi sunar,Kaleme aldığı “İş İnsanları Gözüyle Türkiye’de Mesleki ..

Sponsorları arasında yer aldığımız Dokuz Eylül Üniversitesi Solaris Güneş Arabaları Ekibi İtalian Solar Challenge yarışına katıldı.

Sponsorları arasında yer aldığımız Dokuz Eylül Üniversitesi Solaris Güneş Arabaları Ekibi (solarteamsolaris) İtalya’nın ünlü Formula 1 pisti Imola’da ilki düzenlenen Italian Solar Challenge’da ülkemizi temsil eden tek Türk ekip olarak yer aldı.Yarışmayı 2. olarak tamamlayan ..

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.