Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
13. Uluslararası Solarex İstanbul Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı

AKÜDERin de destekçileri arasında yer aldığı 13. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex 10 – 12 Haziran 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi. Fuara katılım sağlayan üye firmalarımız standlarında ziyaret edilerek; sektörle ilgili yaşanan ..

TÜÇEM - Sıfır Atık ve Döngüsel Ekonomi Çerçevesinde Tüm Atık Türlerinin Yönetimi Semineri

TÜÇEM Çevre Eğitimi ve Atık Yönetimi Derneği’nin Çevre haftası kapsamında 5-10 Haziran tarihleri arasında düzenlemiş olduğu Sıfır Atık ve Döngüsel Ekonomi Çerçevesinde Tüm Atık Türlerinin Yönetimi konulu seminerlere,AKÜDER Genel Sekreteri Serpil ..

Samsun Dünya Çevre Günü Etkinliği

Atakum Sanat Merkezi’nde Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Samsun Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’nın katılımıyla 5 Haziran Dünya Çevre Günü Etkinlikleri düzenlenmiştir.Etkinlikte, Samsun Büyükşehir ..

Döngüsel Ekonomi Haftası Söyleşisi

İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD Türkiye) tarafından1- 5 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenen Döngüsel Ekonomi Haftasında, Moderatörlüğünü Exitcom Genel Müdürü Murat ILGARın yaptığı 3 Mart tarihli canlı yayın söyleşisinde Dernek ..

Antalya Okullar Sıfır Atık ve Atık Yönetimi Semineri

Geçtiğimiz yıl en son İstanbul da düzenlenen Sıfır atık eğitimi kapsamında bu yıl Antalya Üzümlü İlk-Ortaokulu ve Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi öğrencileri ile bir araya gelindi.Eğitim kapsamında çocuklarımıza, gençlerimize ve öğretmenlerimize hem atık ..

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.