Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
Sıfır Atık Kırıkkale Etkinliği

“Sıfır Atık” projesi kapsamında düzenlenen ‘Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık’ konulu seminer Kırıkkalede düzenlendi.Seminere, KırıkkaleVali Yardımcısı Sait Özkılınç,Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Banu Behram Kuran,Çevre ve Şehircilik ..

Sıfır Atık Sakarya Etkinliği

Sıfır Atık, israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılmasını, oluşan atık miktarının azaltılmasını, etkin toplama sisteminin kurulmasını, atıkların geri dönüştürülmesini kapsayan atık önleme yaklaşımı olarak tanımlanan bir hedeftir. Bu hedef doğrultusundaÇevre ve ..

Sıfır Atık Kayseri Etkinliği

Sürdürülebilir kalkınma ilkeleri çerçevesinde atıkların kontrol altına alınması, gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakılmasını hedefleyenSıfır Atık Projesi etkinliği Kayseri de gerçekleştirildi.Etkinliğe Kayseri Vali Yardımcısı Dr. M. ..

Sıfır Atık Eskişehir Etkinliği

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğanın eşi Sayın Emine Erdoğanın himayelerinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının koordinasyonunda başlatılan Sıfır Atık Projesi etkinliği Eskişehirde gerçekleştirildi.Söz konusu seminere Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Ak Parti Milletvekili Harun Karacan, ..

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Saha Gezisi

Mevzuat hükümlerinin sahadaki yansımalarını göstermek, işleyişi yerinde incelemek amacıyla Nisan ayında Bakanlık yetkilileri ile Ankara da gerçekleştirdiğimiz gezimizi 13 Kasım 2018 de Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri ile yineledik.Çevre ve Şehircilik İl ..

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.