Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
Automechanica İstanbul Plus Fuarı 2021

AKÜDER’ in destekçileri arasında yer almayı sürdürdüğü Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika İstanbul Plus, 18 – 21 Kasım 2021 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ nde gerçekleştirildi.Otomotiv, yedek parça ve bakım-onarım ile ilgili ..

Ultra Maraton Yüzücüsü Emre Seven, Deniz Kirliliğine Dikkat Çekmek İçin AKÜDER Ana Sponsorluğunda Mersin’den Kıbrıs’a Solo Yüzme Denemesi Gerçekleştirdi.

Ultra Maraton Yüzücüsü Emre Seven tarafından deniz kirliliğine dikkat çekmek, yavru vatan Kıbrıs’ın Türkiye’ ye bir kulaç kadar uzaklıkta olduğunu dünyaya göstermek amacıyla AKÜDER ana sponsorluğunda, Avcılar Belediyesi,Mersin Yenişehir Belediyesi ve Avrupa Yüzme ..

2021 - ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı

AKÜDER in de destekçileri arasında yer aldığı EnTech - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı 2- 4 Eylül 2021 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi nde tarihleri arasında gerçekleşti.Fuarda düzenlenen Sıfır Atık Forumunda yerel yönetimlerin sıfır ..

AKÜDER, Avcılar Belediyesi ve Ultra Maraton Yüzücüsü Emre Seven in Katılımıyla Avcılar Belediyesinde İlk Basın Toplantısı Gerçekleşti.

AKÜDER ana sponsorluğunda, İstanbul Avcılar Belediyesi, Mersin Yenişehir Belediyesi ve Avrupa Yüzme İhtisas Spor Kulübü’ nün de katkılarıyla,Deniz kirliliğine dikkat çekmek, çevrenin korunmasında farkındalık yaratmak ve de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C.)’ nin ..

AKÜDER - Ultra Maraton Yüzücüsü Emre Seven Arasında Ana Sponsorluk Sözleşmesi İmzalandı.

AKÜDER’ in Ana Sponsor olarak yer aldığı Ultra Maraton Yüzücüsü Emre Seven’in Mersin - Kıbrıs arasını Solo Yüzme Denemesi için Aküder Genel Merkezimizde Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman ACAR ve Ultra Maraton Yüzücüsü Emre SEVEN arasında Sponsorluk ..

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.