Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
2021 - ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı

AKÜDER in de destekçileri arasında yer aldığı EnTech - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı 2- 4 Eylül 2021 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi nde tarihleri arasında gerçekleşti.Fuarda düzenlenen Sıfır Atık Forumunda yerel yönetimlerin sıfır ..

AKÜDER, Avcılar Belediyesi ve Ultra Maraton Yüzücüsü Emre Seven in Katılımıyla Avcılar Belediyesinde İlk Basın Toplantısı Gerçekleşti.

AKÜDER ana sponsorluğunda, İstanbul Avcılar Belediyesi, Mersin Yenişehir Belediyesi ve Avrupa Yüzme İhtisas Spor Kulübü’ nün de katkılarıyla,Deniz kirliliğine dikkat çekmek, çevrenin korunmasında farkındalık yaratmak ve de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C.)’ nin ..

AKÜDER - Ultra Maraton Yüzücüsü Emre Seven Arasında Ana Sponsorluk Sözleşmesi İmzalandı.

AKÜDER’ in Ana Sponsor olarak yer aldığı Ultra Maraton Yüzücüsü Emre Seven’in Mersin - Kıbrıs arasını Solo Yüzme Denemesi için Aküder Genel Merkezimizde Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman ACAR ve Ultra Maraton Yüzücüsü Emre SEVEN arasında Sponsorluk ..

13. Uluslararası Solarex İstanbul Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı

AKÜDERin de destekçileri arasında yer aldığı 13. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex 10 – 12 Haziran 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi. Fuara katılım sağlayan üye firmalarımız standlarında ziyaret edilerek; sektörle ilgili yaşanan ..

TÜÇEM - Sıfır Atık ve Döngüsel Ekonomi Çerçevesinde Tüm Atık Türlerinin Yönetimi Semineri

TÜÇEM Çevre Eğitimi ve Atık Yönetimi Derneği’nin Çevre haftası kapsamında 5-10 Haziran tarihleri arasında düzenlemiş olduğu Sıfır Atık ve Döngüsel Ekonomi Çerçevesinde Tüm Atık Türlerinin Yönetimi konulu seminerlere,AKÜDER Genel Sekreteri Serpil ..

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.