Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
Sıfır Atık Muğla Etkinliği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın eşi Emine Erdoğanın himayesinde başlatılan Sıfır Atık Geleceğe Değer Kattık Projesinin 9uncu ayağı, Muğlada gerçekleştirildi.Bu kapsamda gerçekleştirilen etkinliğe; Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre ..

Dünya Çevre Günü Etkinliği

5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafında düzenlenenetkinlikteKocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Ersan ..

Sıfır Atık İzmir Etkinliği

Sıfır Atık Projesi nin yedinci ayağı İzmir deyüksek katılımla gerçekleşti. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdür Yrd. Sebahattin Dökmeci, İzmir Vali Yrd. Mustafa Yıldız ve İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan ın ..

Sıfır Atık Adana Etkinliği

Atıkların kontrol altına alınması, gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakılması hedefiyle uygulanan Sıfır Atık Projesi nin beşinci ayağı Adana da gerçekleşti.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdür Yrd. Sebahattin Dökmeci, Adana Vali Yrd. Murat ..

10. Solarex İstanbul Fuarı

AKÜDER in de destekçileri arasında yer aldığı 10. Solarex İstanbul Fuarı5 – 7 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirildi.Güneş teknolojilerine yönelik çözümlerin bir arada sergilendiğiFuar a katılım sağlayan, sektöre akümülatör ..

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.