Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
Döngüsel Ekonomi Haftası Söyleşisi

İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD Türkiye) tarafından1- 5 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenen Döngüsel Ekonomi Haftasında, Moderatörlüğünü Exitcom Genel Müdürü Murat ILGARın yaptığı 3 Mart tarihli canlı yayın söyleşisinde Dernek ..

Antalya Okullar Sıfır Atık ve Atık Yönetimi Semineri

Geçtiğimiz yıl en son İstanbul da düzenlenen Sıfır atık eğitimi kapsamında bu yıl Antalya Üzümlü İlk-Ortaokulu ve Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi öğrencileri ile bir araya gelindi.Eğitim kapsamında çocuklarımıza, gençlerimize ve öğretmenlerimize hem atık ..

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Atıkların Geri Dönüşümü Nasıl Olmalı?

TÜÇEM Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aynur ACARın hazırlayıp moderatörlüğünü yaptığı, Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Atıkların Geri Dönüşümü Nasıl Olmalı? adlı canlı yayın söyleşisinde Dernek Genel Sekreterimiz Serpil ÖZKAN tarafından ..

Geri Kazanım Katılım Payı Uygulamaları İle Ulusal Depozito İade Sistemine Geçiş Süreci Semineri

9-11 Mart 2020 tarihleri arasında Antalya/Belek’te Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca düzenlenen “Geri Kazanım Katılım Payı Uygulamaları İle Ulusal Depozito İade Sistemine Geçiş Süreci Semineri gerçekleştirildi.Kamu kurum ve sivil toplum kuruluşları ile farklı sektörlerden temsilciler ..

Isparta Sıfır Atık Zirvesi

Gelecek nesillere daha yaşanılabilir, daha temiz bir dünya bırakabilmeyihedefleyenSıfır Atık Projesi kapsamında,Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Isparta Belediyesi işbirliğiyle “Sıfır Atık ..

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.