Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı

AKÜDER in de destekçileri arasında yer aldığı ENTECH - Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı 17 - 20 Ekim 2019 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi nde gerçekleşti.Fuar ile eş zamanlı düzenlenen Sıfır Atık Forumu nda Sayın Emime Erdoğan, Çevre ve ..

AKÜDER 7. Olağan Genel Kurulu

7. Olağan Genel Kurulumuz 20.06.2019 Perşembe Günü Crowne Plaza İstanbul Asia Hotelde Gerçekleştirildi.Üyelerimizin,Atık Yönetim Planımıza Dahil Olan Firmaların,Yetkilendirilmiş Kuruluşların ve Öğretim GörevlilerininTeşrifleriyle Onurlandırdığı Genel Kurulumuzda,Geride Bıraktığımız ..

Dünya Çevre Günü Etkinliği

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün ortaklığında düzenlenen Dünya Çevre Günü etkinlikleri Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.Etkinliğe, Kocaeli Valisi ..

12. Solarex İstanbul Fuarı

04 – 06 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen ve Voli Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex in AKÜDER olarak bu yıl da Destekçisi olduk.04 Nisan daki Açılış Töreninde AKÜDER Yönetim ..

Man Truck ve Bus AG Dar Mükellef Temsilcisi Man Türkiye A.Ş. Ziyareti

Üyelerimizden Man Truck ve Bus AG Dar Mükellef Temsilcisi Man Türkiye A.Ş. ye ziyaret gerçekleştirildi. Firma yetkilileri ile tanışılarak kendileri ile APAK Yönetmeliği ve Uygulamaları, MoTAT Sistemi ve Çevre Kanunu değişiklikleri ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.