Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
Solar+Storage Next Generation Güneş Enerjisi Üretim Teknolojileri ve Enerji Depolama Fuarı ve Konferansı 2023

AKÜDER olarak Destekleyen Kuruluşlar arasinda yer aldığımız ve 31 Ağustos- 02 Eylül tarihlerinde TÜYAP İstanbulda gerçekleşen, solar sektöründeki son gelişmelerin takip edildiği Solar Storage Fuarı nda değerli katılımcıları ve üyelerimizi standımızda ağırlamaktan büyük memnuniyet ..

AYMEP kapsamındaki ikinci Sertifika Törenimiz Pendik Borsa İstanbul MTAL de gerçekleşti.

AYMEP kapsamındaki ikinci Sertifika Törenimiz Pendik Borsa İstanbul MTAL de gerçekleşti. Evsahibi okulumuzun değerli yönetimi ve öğretmenlerine, atölyeden lojsitiğe tam destek yanımızda olan üyemiz Esan Akü ye teşekkür ediyor; çevreye ve sanayiye dost olarak eğitimlerini tamamlayan ..

AYMEP kapsamındaki ikinci teknik gezimiz Pendik Borsa İstanbul MTAL için Esan Akü ev sahipliği ile gerçekleşti.

AYMEP kapsamındaki ikinci teknik gezimiz Pendik Borsa İstanbul MTAL için Esan Akü ev sahipliği ile gerçekleşti.Bilgilendirme semineri sonrası öğrecilerle tesis gezisi gerçekleşti.Tesis kapılarını bizlere açan üyemiz Esan Akü ye destekleri için sonsuz teşekkür ederiz.

AYMEP Kapsamındaki İlk Sertifika Törenimiz Borsa İstanbul Başakşehir MTAL de gerçekleşti.

AYMEP kapsamındaki ilk sertifika törenimiz Borsa İstanbul Başakşehir MTAL de gerçekleşti.Okuldaki eğitimde görev alan öğretmenlerimize ve projede bizleri destekleyen üyelerimiz Esan Akü, Brisa Bridgestone ile Çetur Çelebi Turizme teşekkür eder; belgelerini alan gençlerimize eğitim ..

AYMEP kapsamındaki ilk teknik gezimiz Borsa İstanbul Başakşehir MTAL için Esan Akü ev sahipliği ile gerçekleşti.

Borsa İstanbul Başakşehir mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile Kocaeli Dilovası OSBde bulunan Esan Akü firmasına teknik gezi düzenlenmiştir. Bilgilendirme sunumunun ardından öğrenciler fabrika içerisindeki prosesleri yakından görme fırsatı elde etmiştir. Bu Teknik Gezi kapsamında Esan ..

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.