Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
Samsun Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çevre Günü Etkinliği

5 Haziran Çevre günü kapsamında Samsun Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı koordinasyonunda hazırlanan ve Atakum Çobanlı İskelesinde düzenlenen etkinliğe,Aküder olarak kurulan stantlarda dağıtılmak ..

Kocaeli Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Günü Etkinliği

Dünya Çevre Günü etkinliği birçok ilde eş zamanlı olarak düzenlendi.Kocaeli Valiliği Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen programa katılım sağlandı.

Ankara Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ve Gölbaşı Belediyesi Çevre Günü Etkinliği

Türkiye Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında,5 Haziran Dünya Çevre Gününde Ankara Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ve Gölbaşı Belediyesinin düzenlediği etkinliğe katılım sağlandı.Etkinlikte vatandaşlar atık akümülatör ve ..

Eskişehir Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Çevre Günü Etkinliği

Tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinliği Eskişehir Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nce Millet Bahçesinde yapıldı. Düzenlenen etkinlikte Aküder tarafından stant açılıp ..

Automechanica İstanbul Fuarı 2022

Otomotiv satış sonrası endüstrisi fuarı Automechanika Istanbul, 2 - 5 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlendi.AKÜDER’ in destekçileri arasında yer aldığı fuara katılım sağlanarak üye firmalar ziyaret edildi.

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.