Etkinlikler

Anasayfa Etkinlikler
14. Uluslararası Solarex İstanbul Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı

AKÜDERin de destekçileri arasında yer aldığı 14. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex 07 – 09 Nisan 2022 tarihleri arasında yoğun katılımla İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirildi.Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’ de ..

Aydın / Efeler Ahmet Şerif Sanlı Ortaokuluna Uzaktan Bağlantıyla Sıfır Atık, Geri Dönüşüm ve Atık Akümülatörler Eğitimi

Sıfır Atık, Geri Dönüşüm ve Atık Akümülatörler konu başlığıyla uzaktan gerçekleştirdiğimiz seminerlere bir yenisini daha ekledik.Öğretmen veöğrencilere sıfır atığın önemi,geri dönüşümün ekonomiye ve çevreye katkıları anlatılarak çevre ..

AYMEP Yeniden Gündemde.

Mesleki ve teknik liselerde öğrenim gören öğrencilerimizin sanayiye ve çevreye dost olarak yetişmeleri ve akümülatör sektöründe vasıflı birer eleman olarak çalışma imkanı bulabilmeleri amacıyla AKÜDER olarak ortaya koyduğumuz, geçmişte pilot uygulamasını ..

Kırklareli / Merkez İnece Ortaokuluna Uzaktan Bağlantıyla Sıfır Atık, Geri Dönüşüm ve Atık Akümülatörler Eğitimi

Sıfır Atık, Geri Dönüşüm ve Atık Akümülatörler konu başlığıyla uzaktan gerçekleştirdiğimiz seminerlerimize devam ediyoruz.Gerçekleştirilen seminer ile Kırklareli / Merkez İnece Ortaokulu öğretmen,öğrencive personelinesıfır atığın önemi, geri ..

Aküder ve T.C. Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle Akümülatörlerde Ürün Güvenliği, Piyasa Gözetimi ve Denetimi Konulu Seminer

Aküder ve T.C. Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle Akümülatör imalatçıları, ithalatçıları ve satış noktaları için Akümülatörlerde Ürün Güvenliği, Piyasa Gözetimi ve Denetimi konulu seminer düzenlendi.Seminerde, piyasaya ilk kez arz edilen / ..

© Copyright 2018 AKÜDER Her hakkı saklıdır.